SU HAYATTIR VE BU TEMEL VEÖNCELİKLİ İHTİYAÇTIR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:15

SU HAYATTIR VE BU TEMEL VEÖNCELİKLİ İHTİYAÇTIR

SU HAYATTIR VE BU TEMEL VEÖNCELİKLİ İHTİYAÇTIR
Son Güncelleme :

07 Aralık 2023 - 15:41

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Yumuşak, yapımı devam eden içme suyu tesis inşaatında incelemelerde bulundular.
İncelemeler sırasında yetkililerden bilgi alan Yayman içme suyu inşaatı tamamlandığında Reyhanlı’nın su ihtiyacının karşılanacağını söyledi.
Reyhanlı’nın içme suyu sıkıntısını giderecek olan, Cüdeyde İçme Suyu inşaatı devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Yumuşak, yetkililerden çalışma ile ilgili bilgi aldılar.
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, “Su hayattır ve bu temel ve öncelikli ihtiyaçtır. 10 bin tonluk içme suyu deposu 31.12.2023 tarihinde Reyhanlı’mızın hizmetinde olacaktır. Bu azımsanamayacak kadar büyük ve özel hizmetin yapımında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilimiz Hüseyin Yayman’a ve çalışan arkadaşlara cani gönülden teşekkür ediyorum. Yaparsa Ak Parti yapar. İlçemize hayırlı olsun inşallah” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.