SURİYELİ ÖĞRENCİLERE KIŞLIK KIYAFET DAĞITILDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 10:10

SURİYELİ ÖĞRENCİLERE KIŞLIK KIYAFET DAĞITILDI

SURİYELİ ÖĞRENCİLERE  KIŞLIK KIYAFET DAĞITILDI
Son Güncelleme :

16 Şubat 2016 - 8:55

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde bulunan Al Amal Derneği tarafından Suriyeli öğrencilere kışlık kıyafet dağıtıldı.
Merkezi Suudi Arabistan’da bulunan ve Müdürlüğü’nü de Ürdünlü iş adamı Hacı Muhammed El Cemel’in yaptığı Al Amal Derneği Reyhanlı’da bulunan Suriyeli 13 bin 644 öğrenciye kışlık kıyafet yardımında bulundu.
Al Amal Derneği görevlisi Ahmet El Yahya, dernek olarak ilçedeki Suriyeli geçici eğitim merkezlerinde eğitim öğretim gören öğrencilere kışlık kıyafet yardımında bulunduklarını belirterek, dernek olarak yardımların devam ettiğini kaydetti. El Nugba Geçici eğitim merkezi Müdürü Hatim Hac Ahmet ise Hatay Suriye dostluk ve kardeşlik Derneği’ne, Al Amal Hayır Derneği’ne teşekkür ederek öğrencilerin bir çoğunun muhtaç olduğunu ve kıyafetleri olmadığını söyleyerek, yapılan yardımdan dolayı memnun olduklarını belirtti.
Kıyafetlerin dağıtımında Hatay Suriye Dostluk ve Kardeşlik Derneği Müdürü Abdulhamit Tahhan, Al Amal yetkilileri katıldı.
(Haber Merkezi)
DSC_0184

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.