TECİRLİ, REYHANLI MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA TEKRAR ADAY « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

21 Ekim 2021 - 00:57

TECİRLİ, REYHANLI MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA TEKRAR ADAY

TECİRLİ, REYHANLI MHP İLÇE BAŞKANLIĞINA TEKRAR ADAY
Son Güncelleme :

18 Kasım 2016 - 8:16

Bu Haber 112 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı MHP İlçe Başkanı Osman Tecirli, 2017 yılı Mart ayında yapılacak Reyhanlı MHP ilçe başkanlığı kongresine tekrar aday olacağını bildirdi.
Tecirli, yaptığı yazılı açıklamada, Ağustos ayında Genel Merkezin, il başkanı, milletvekili ve partili büyüklerinin takdiriyle Reyhanlı MHP ilçe başkanlığı görevine atandığını belirtti.
Atandığı tarihten bugüne kadar almış olduğu kutsal görevi büyük bir titizlikle en güzel şekilde yönetim kurulu arkadaşlarıyla sürdürdüğünü ifade eden Tecirli, şöyle devam etti:
“2017 yılının Mart ayında yapılacak olan Reyhanlı MHP ilçe başkanlığı kongresinde halkımızın ve partili delegelerimizin teveccühü doğrultusunda yeniden ilçe başkanlığına aday olacağımı tüm dostlarıma ve partili gönüldaşlarıma bildirmek istedim. Hepinizi saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum Allaha emanet olun.” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.