Temiz Bir Reyhanlı İçin Hep Birlikte El Ele Verelim « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 20:24

Temiz Bir Reyhanlı İçin Hep Birlikte El Ele Verelim

Temiz Bir Reyhanlı İçin Hep Birlikte El Ele Verelim
Son Güncelleme :

11 Haziran 2019 - 8:47

Bu Haber 16 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Temizlik İşleri müdürlüğü Ekipleri Tarafından Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun verdiği talimat doğrultusunda, Temiz Bir Reyhanlı için Başlatmış olduğu Temizlik Kampanyası ile Reyhanlımızın Tüm Mahallelerini, Tüm Cadde ve Sokaklarını kapsayacak şekilde Temizlik faaliyeti başlatılmıştır.
Başkan Hacıoğlu; “Daha Temiz ve Daha Yaşanılabilir bir Reyhanlı için Biz Üzerimize Düşeni yapmaya Çalışıyoruz Bu Konuda Vatandaşlarımızın da Bizlere Yardımcı olmaları Gerekiyor. Ayrıca, Daha Temiz ve Daha Yaşanılabilir bir Reyhanlı için BEN duygusundan uzak BİZ duygusu ile şehrin her kesimini dahil ederek faaliyetlerimizi sürdürecegimizi belirtmek isterim, Unutmamak Gerekiyor ki En Önemli Temizlik Kirletmemektir. Reyhanlı Hepimizin, Halkımız Evlerinin ve iş yerlerinin Önünü Daha Temiz Tutarsa Bizlerde Reyhanlı Belediyesi Olarak Rutin Hizmetlerimizi Aksatmadan Daha Rahat Yapabiliriz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.