TEMİZYÜREK ADAYLIĞINI AÇIKLADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 07:04

TEMİZYÜREK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

TEMİZYÜREK  ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Son Güncelleme :

08 Kasım 2019 - 9:00

Bu Haber 19 kez okunmuştur.
reklam

TEMİZYÜREK Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek, Aralık ayında yapılacak olan Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Genel Kurulu öncesinde başkan adaylığını açıkladı.
Temizyürek yaptığı açıklamada, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne yeni bir vizyon kazandırmak ve başarı çıtasını daha da yükseltmek için aday olduğunu belirterek, “Cemiyetimizin kurulduğu günden bu yana çeşitli kademelerinde görev yaptım. Kurulduğu günden bu güne kadar geçen 10 yıllık süreçte ise her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek cemiyetimizi layık olduğu yere taşıyabilmek için büyük mücadeleler verdim. Bundan sonrası içindesahada çalışan ve bir çok sorunla mücadele etmek zorunda kalan meslektaşlarımın sorunlarına çözüm bulmak ve cemiyetimize hizmet etmek için aday olduğumun bilinmesini istiyorum.” dedi.
PROJELERE HER ZAMAN AÇIK OLACAĞIZ
Hedeflerinin Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne yeni bir vizyon kazandırmak ve başarı çıtasını daha da yükseklere taşımak olduğunu bir kez daha dile getiren Temizyürek, “Bunların yanı sıra üyelerimizin istek ve önerilerini değerlendirerek ortak akılla cemiyetimizi yönetmek ve birlikte projeler üretmek önceliklerimiz arasında yer alacak. Gerek seçim sürecinin ve gerekse seçimin demokratik bir şekilde olacağına yürekten inanıyorum. Seçimlerde kazanmak da vardır, kaybetmek de. Elbette ki biz kazanmak için bu yola çıktık. Alın yazımızda, kaderimizde ne varsa o olur. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.