TEOG’da başarılı olan öğretmenlere teşekkür belgesi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 18:21

TEOG’da başarılı olan öğretmenlere teşekkür belgesi

TEOG’da başarılı olan öğretmenlere teşekkür belgesi
Son Güncelleme :

20 Ocak 2017 - 11:52

Bu Haber 11 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde, 1. TEOG sınavında eğitim verdikleri sınıflardaki öğrencilerin aldıkları başarı nedeniyle katkılarından dolayı öğretmenlere teşekkür belgesi verildi.
Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Tünek, 2016 yılı 1. TEOG sınavında Türkiye ve Hatay ortalaması üzerinde başarı sağlayan 16 öğretmene, düzenlenen törenle teşekkür belgesi vererek 2. sınavda daha üstün başarı elde etmelerini istedi.
Fen ve Teknoloji öğretmeni Gülay Nahırcı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Cuma Söyler’in başarı ortalamasının ise yüzde 87 olduğunu belirten Tünek, iki öğretmenin de Reyhanlı birincisi olduklarını açıkladı. Öğretmenleri başarılarından dolayı kutlayan ve Nisan Ayında yapılacak 2. TEOG sınavında daha üstün başarı beklediğini söyleyen Tünek şöyle dedi;
“Önceki sınava göre 1. TEOG sınavında yüzde 3’lük genel artışla yüzde 43 olan başarı oranını 2. sınavda yüzde 50’ye yükseltmek için öğrenci, veli ve öğretmenlerle sık sık bir araya gelerek Reyhanlı’da eğitimi daha üst seviyeye çıkarcağız.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.