Trafik Kazalarını Önleme Planı Toplantısı Yapıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Ocak 2022 - 10:38

Trafik Kazalarını Önleme Planı Toplantısı Yapıldı

Trafik Kazalarını Önleme Planı Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 9:14

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli başkanlığında Trafik Kazalarını Önleme Planı toplantısı yapıldı.
14 Ağustos 2018 Salı günü saat 14.00’de Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Vali Vekili Orhan Mardinli’nin yanı sıra, İl Jandarma Komutanı Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Sait Doğruer, Hatay Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mehmet Maden, Trafik Denetleme Şube Müdürü Osman Bayar, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz, Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Karayolları 53. Şube Müdürü Mahmut Bilge Özmen, Hatay Büyükşehir Belediyesi Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Gökçe Gök ve ilgili kolluk görevlileri katıldı.
Toplantıda; İçişleri Bakanlığımızca hazırlanan 100 günlük eylem planı kapsamında tüm yol kullanıcıları için düzenli ve güvenli bir trafik ortamının sağlanması amacıyla, Trafik Kazalarını Önleme Planı kapsamında yürütülecek faaliyetler ve alınacak tedbirler görüşülerek bu çerçevede ilgili kurum ve kuruluşlarca yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.