Türk ve Suriyeli Yetimlere Bayramlık « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 09:55

Türk ve Suriyeli Yetimlere Bayramlık

Türk ve Suriyeli Yetimlere Bayramlık
Son Güncelleme :

28 Haziran 2016 - 9:33

Bu Haber 25 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde İyilik Derneği ve Ufuk Eğitim Derneği işbirliği ile Türk ve Suriyeli yetimlere bayramlık kıyafet yardımı yapıldı, yardım dağıtımına AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, iyilik Der Başkanı Serdar Çift ve dernek üyeleri katıldı
Ufuk Eğitim Derneği Başkanı Mustafa Şanverdi, 50’ı Türk, 150’si Suriyeli anne veya babası yada her ikisi de olmayan 200 çocuğa bayramlık giysi ve ayakkabı hediye ettiklerini söyleyerek, “İç savaş sırasında anne babasını yada her ikisini de kaybetmiş olan Suriyeli yetim çocukları tespit edip, bayramlıklarını vererek onları sevindirdik. Ayrıca Reyhanlılı 50 yetim çocuğa da bayramlık kıyafet aldık, sevinçleri ile mutlu olduk. Yardımlarımız devam edecektir” dedi.
ŞANVERDİ, YETİMLERİ SEVİNDİRMELİYİZ
AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, yetimleri sevindirmenin insanlık görevi olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ile İyilik Derneği ve Ufuk Eğitim Derneği’nin yetimlere kıyafet yardımına katılan Şanverdi, “Yetimleri sevindirmek, onların başını okşamak en büyük mutluluktur. Yaptığınız çalışma nedeniyle sizleri kutlarım” diye konuştu.
Daha sonra, Milletvekili Fevzi Şanverdi, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, dernek üyeleri yetimlerin beğendikleri kıyafetleri çocuklara giydirdi.
(Haber Merkezi)
DSC_0006DSC_0031

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.