Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’ndan Vali Doğan’a Ziyaret « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Ocak 2022 - 05:30

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’ndan Vali Doğan’a Ziyaret

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’ndan Vali Doğan’a Ziyaret
Son Güncelleme :

22 Nisan 2021 - 17:23

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda gerçekleşen kabulde Vali Doğan, “Milletimizin aydınlık geleceği ve mukaddes değerlerimiz için sizler en değerli varlıklarınızı, eşinizi, oğlunuzu, babanızı, kardeşinizi şehit verdiniz ve vatan sağ olsun, millet sağ olsun diyerek metanetinizi her zaman korudunuz göstermiş olduğunuz bu duruş karşısında milletimiz ve devletimiz adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz devlet olarak her zaman yanınızdayız.” dedi.
Misafirperverlikleri ve nazik kabullerinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür eden Genel Başkan Aylar, “İftar Bizden Fatiha Sizden” projesi kapsamında şehitlerimizin adına hazırlanan Ramazan Ayı kolilerini dağıtmak için Hatay’da bulunduklarını ifade ederek Vali Doğan’a Türk Bayrağı ve kalpak hediye etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.