Uzlaştırma görüşmeleri sonucunda okula kırtasiye malzemesi bağışlandı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 07:43

Uzlaştırma görüşmeleri sonucunda okula kırtasiye malzemesi bağışlandı

Uzlaştırma görüşmeleri sonucunda  okula kırtasiye malzemesi bağışlandı
Son Güncelleme :

17 Nisan 2017 - 18:23

Bu Haber 53 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Adliyesi’ndeki Uzlaştırma Bürosu’nda müşteki ile şüpheliler arasında yapılan uzlaştırma görüşmeleri sonucında şüphelilerin bir okula kırtasiye malzemesi bağışlaması şeklinde uzlaşma sağlandı.
Yapılan uzlaştırmadan sonra hazırlanan kırtasiye malzemeleri, Reyhanlı Fatih Aliye Müderris Ortaokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere C. Savcısı Emre Öner ve Uzlaştırmacı Mine As tarafından okul müdürü Mehmet Göktürk’e teslim edildi.
UZLAŞTIRMADA 81’ DOSYADA ANLAŞMA SAĞLANDI
Reyhanlı Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosuna 2017 yılının ilk 3,5 ayında uzlaştırma işlemlerinin yapılabilmesi için gönderilen dava ve soruşturma dosyalarından uzlaşma teklifi kabul edilen 88 dosyanın, 81 tanesinde uzlaşma sağlandığı, sadece 7 dosyada ise uzlaşma sağlanamadığı belirtildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.