Vahid Turizm Hizmete Girdi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 09:12

Vahid Turizm Hizmete Girdi

Vahid Turizm Hizmete Girdi
Son Güncelleme :

31 Mayıs 2016 - 9:06

Bu Haber 81 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, eski güreş ağası ve halen Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olarak görevini sürdüren Abdullatif Demir tarafından kurulan Vahit Turizmin Bürosu’nun hizmete girmesi nedeniyle düzenlenen törene katıldı.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Vali Yardımcısı Mehmet Eriş, Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, çok sayıda davetlinin katıldığı törende Mustafa İri Hoca’nın Kur’an Tilavetinden sonra, Mahmut Gümüş Hoca dua okudu.
Abdullatif Demir, Vahid Turizmi kurmasının en önemli nedeninin hac ve umre organizasyonu olduğunu söyleyerek, bunun yanında Avrupa ve Ortadoğu turları için uçak ve konaklama rezervasyonu yapacaklarını belirtti. Demir, Milletvekili Şanverdi ve tüm katılanlara teşekkür etti.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, ilçede eksikliği hissedilen işetmenin açılmasından dolayı Demir’i kutlayarak, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde Reyhanlı’ya güzel hizmet vereceğini inandığını söyledi. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, ise, önemli bir eksikliğin giderildiğini belirterek, işletmeyi kazandırdığı için Demir’i kutladı.
AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, işletmenin hayırlı olması dileğinde bulundu. Şanverdi; “Özellikle hizmet alanlarının Reyhanlı’ya kazandırılması noktasında hizmetkarınız olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Bu işletme Umre ve Hac ile sınırlı kalmamalı. İyi bir rehber ekibi ile birlikte geniş coğrafyamızda yer alan Endülüs’e de gidilmeli ve görmeli. İşletmenin hayırlı olmasını ve çok güzel hizmetler yapmasını temenni ediyorum” dedi.
MKYK GÖREVİ SİZLER ADINA VERİLDİ
22 Mayıs’ta yapılan AK Parti 2’inci olağanüstü kongresinde, MKYK üyeliğine alındığını ifade eden Şanverdi, “Cumhurbaşkanımız, Başbakanımıza şükranlarımızı sunarım. Bu makam, Fevzi Şanverdi’nin şahsına verilmedi. Bu makam Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız tarafından sizlere ve Hatay halkına verdikleri önemin bir göstergesidir. Devraldığım görevin önemini biliyorum. Kurulduğumuz günden bu güne kadar bu yol arkadaşlığımızda beni yalnız bırakmadıysanız bundan sonra da bırakmayacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu söyleyerek şöyle dedi;
“Ankara’da görev verdiğiniz vekiliniz olarak bu güne kadar kim aradı ise her zaman onlara karşı yüzümüz dönük oldu. Kim geldiyse elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce yardımcı olmaya çalıştık. Biz dostumuzun dostuyuz. Kardeşlerimizin iyi gününde de acı gününde yanlarında yer alacağız. Uçak olmazsa aracımızla geliriz.”
(Haber Merkezi)
demir24

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.