Vali Ata, Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 18:20

Vali Ata, Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Vali Ata, Jandarma Teşkilatının  178. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Son Güncelleme :

16 Haziran 2017 - 9:05

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Erdal Ata, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Ata, mesajında şu ifadelere yer verdi:
”Kurulduğu günden bu yana yurdumuzun dört bir yanında, halkımızın huzur ve güvenliği için fedakârca hizmet eden Jandarma Teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız.
Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla milletimizin emniyeti için gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı, en küçük biriminden en yüksek rütbelisine kadar görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmektedir.
Ülkemizin güvenliği hususunda gerektiğinde canını feda etmekten çekinmeyen Jandarmamız, her türlü şart altında gösterdiği yüksek vazife şuuru ile milletimizin gönlünde sonsuza kadar ölümsüz bir yere sahip olacaktır.
Jandarma Teşkilatımızın, başarılarla dolu geçmişinin sağladığı değerli tecrübe ve birikimin yanında, teknolojiyi yakından takip eden yetişmiş personeli, yeni güvenlik stratejilerine uygun olarak özgürlük-güvenlik dengesini gözeten anlayışı ile tüm risklerin üstesinden geleceğine olan inancımız tamdır.
Bu düşüncelerle, Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnet ve şükranla anarken, Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.