Vali Ata, Reyhanlı 11 Mayıs Şehitler Derneği’ni Kabul Etti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Eylül 2022 - 17:24

Vali Ata, Reyhanlı 11 Mayıs Şehitler Derneği’ni Kabul Etti

Vali Ata, Reyhanlı 11 Mayıs Şehitler Derneği’ni Kabul Etti
Son Güncelleme :

29 Aralık 2016 - 16:28

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, Reyhanlı 11 Mayıs Şehitler Derneği Başkanı Ahmet Tuna ve dernek üyelerini makamında kabul etti.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydeden Vali Ata, ilimiz Reyhanlı ilçesinde yapılan menfur terör saldırısında yaşamını yitirenlerin anısını yaşatmak için kurulan Reyhanlı 11 Mayıs Şehitler Derneği’nin faaliyetleri hakkında Başkan Tuna’dan bilgi aldı. Kimisi cephede kimisi görev sırasında kimisi de Reyhanlı’da olduğu gibi hiç ilgisi olmadığı halde bu vatanın birlik ve beraberliği için hayatını kaybetmiş tüm şehitlerimizi saygıyla andıklarını belirten Vali Ata, bizlerin yapması gerekenin şehitlerimiz arasında ayrım yapmadan hepsine sahip çıkmak olduğunu dile getirdi.
Dernek Başkanı Tuna da kabullerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.