Vali Ata’dan, Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımına Kutlama Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ocak 2021 - 17:07

Vali Ata’dan, Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımına Kutlama Mesajı

Vali Ata’dan, Hatay Büyükşehir Belediyespor  Kadın Basketbol Takımına Kutlama Mesajı
Son Güncelleme :

21 Ekim 2016 - 8:50

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanması vesilesi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a bir kutlama mesajı gönderdi.
Vali Ata mesajında şu ifadelere yer verdi:
”Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) 2015-2016 sezonu Bayan Basketbol Ligi Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanan Hatay Büyükşehir Belediyespor Bayan Basketbol Takımı’nızı gönülden tebrik ederim. Şahsınızda bu başarıda büyük emeği olan Yönetim Kurulu Üyelerini, Teknik Heyeti, sporcuları ve Aileleri ile takımlarına desteklerini esirgemeyen kulüp taraftarlarını kutlarım.
Medeniyetler şehri olan, üç semavi dinin bir arada barış ve kardeşlik duygusuyla huzur içinde yaşadığı ilimizi bulunduğu noktadan çok daha güzel noktalara taşımak için hep birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz.
İlimizin tarım, turizm, sanat, eğitim, kültür ve spor dallarında olmak üzere her anlamda gelişimi adına Hatay Güç Birliği olarak yaptığımız çalışmalarımız şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde devam edecektir.
Tüm bunların yanısıra sporun insanları kaynaştıran ve taraftarlık olgusu ile dayanışmaya, birlik ve beraberliğe olan katkısı, ilimizin sosyal ve ekonomik değerlerine sağladığı katkı göz ardı edilemez.
Bu vesile ile Bayan Basketbol Ligi Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanan Hatay Büyükşehir Belediyespor Bayan Basketbol takımını tekrar tebrik eder, şahsınızda tüm emeği geçenleri kutlar, sağlık ve esenlik dileklerimle TBF 2016-2017 sezonunda başarılarınızın devamını dilerim.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.