Vali Ata’dan Polis Haftası kutlaması « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 06:12

Vali Ata’dan Polis Haftası kutlaması

Vali Ata’dan Polis Haftası kutlaması
Son Güncelleme :

10 Nisan 2017 - 8:46

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Erdal Ata, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Vali Ata mesajında şu ifadelere yer verdi:
”Milletimizin ve devletimizin bekası, toplumun huzur ve emniyeti için yüksek vazife şuuru ile hizmet veren Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümünü kutlar, polisimize üstün başarılar dilerim.
Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü kurumlarından birisi olan Emniyet teşkilatı, 172 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle kamu düzenini korumak, huzur ve güvenliği sağlamak için yüksek sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa etmektedir.
Her alanda kendini geliştiren, günün gerektirdiği yenilikleri kullanan ve teknolojiye ayak uyduran Türk Polis Teşkilatı dün olduğu gibi bugün de halkımızın en kolay ulaştığı ve güven duyduğu kurum olmaya devam edecektir.
Emniyet teşkilatının gücü ve tüm Hataylı hemşehrilerimizin desteği sayesinde polisimizin her türlü güçlüğün üstesinden geleceğine, ilimizde mevcut huzur ve güven ortamını koruyacağına olan inancım tamdır.
Bu düşüncelerle, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, zor bir görevi ifa eden tüm Emniyet teşkilatımızın Polis Günü’nü kutluyor, görevi başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı dilerken, gazi olan polislerimize mutlu bir ömür diliyorum.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.