Vali Ata’dan Veda Yemeği « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

14 Nisan 2021 - 11:26

Vali Ata’dan Veda Yemeği

Vali Ata’dan Veda Yemeği
Son Güncelleme :

04 Eylül 2018 - 10:39

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Erdal Ata, yaklaşık iki yıldır Hatay Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapmakta iken Adli ve İdari Yargı 2018 Yılı Kararnamesi ile Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Ahmet Tekne onuruna bir veda yemeği verdi.
31 Ağustos 2018 Cuma günü saat 19.00’da Savon Otel’de düzenlenen veda yemeğine Vali Ata’nın yanı sıra 39.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Alpaslan Kılınç, 2.Hudut Alay Komutanı Alb. Ahmet Gürbüz, HBB Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Hatay Cumhuriyet Başsavcı Vekili Atalay Aygeç , Adli Yargı Komisyon Başkanı Ahmet Turan Oral, İdare Mahkemesi Başkanı Songül Meydan Doğan, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez, Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, , Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Defne kaymakamı Nevzat Şengök, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Sait Doğruer ve Defne Belediye Başkanı Dr.İbrahim Yaman da katıldı.
Yemekte kısa bir değerlendirme yapan Vali Ata, özelikle 15 Temmuz yargılamalarının yapıldığı bir süreçte yürüttüğü hizmetler ve görev yaptığı süre içerisindeki tüm çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür etti. Sayın Tekne’nin Osmaniye ilinde de başarılı çalışmalara imza atacağına olan inancını ifade eden Vali Ata, yeni görevinin ailesi ile birlikte kendisine hayırlı olmasını diledi.
Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ise Vali Ata ile birlikte görev yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek iyi dilekleri ve gösterdiği nezaket dolayısıyla teşekkür ettiğini belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.