VALİ ATA’NIN YENİ YIL MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Nisan 2021 - 11:00

VALİ ATA’NIN YENİ YIL MESAJI

VALİ ATA’NIN YENİ YIL MESAJI
Son Güncelleme :

29 Aralık 2016 - 16:27

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Erdal Ata, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Ata, mesajında şu ifadelere yer verdi:
”Hüzünleriyle, sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.
Hepimizin bildiği gibi 2016 yılı insanlık alemi için çok da huzurlu bir yıl olmadı. Ülkemizde 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi ve sonrasında yaşanan menfur terör saldırıları, Suriye’deki insanlık dramı, dünyanın çeşitli yerlerindeki doğal afetler gibi birçok olumsuz hadiseye hep birlikte tanıklık ettik. Elim olaylardan keder, güzel gelişmelerden mutluluk duyduk. Tüm güçlüklerin karşısında bir ve beraber attı kalplerimiz. Ülkemizi güçlü kılan bu meziyetin yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır.
Yeni yıllar geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra yeni yıla ilişkin yol haritasının yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine olanak sağlayan dönüm noktalarıdır. Bizler de bu anlayıştan hareketle geçmiş yılda hemşehrilerimize daha iyi hizmet verme, ilimizin potansiyelini daha iyi noktalara taşıma çabasıyla başta eğitim, sağlık, ulaşım olmak üzere hemen her alanda hayata geçirdiğimiz projeleri, 2017 yılında da aynı kararlılıkla sürdürerek ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı yapmanın gayreti içerisinde olacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2017 yılının dünyada barışın, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, ülkemizde yaşanan terör hadiselerinin son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm Hataylı hemşehrilerim yeni yılını tebrik ediyorum.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.