Vali Doğan, “AA Yılın Fotoğrafları”Oylamasına Katıldı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:45

Vali Doğan, “AA Yılın Fotoğrafları”
Oylamasına Katıldı

Vali Doğan, “AA Yılın Fotoğrafları”<br>Oylamasına Katıldı
Son Güncelleme :

30 Aralık 2022 - 13:10

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.
Vali Doğan, 28 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 11.00’de Anadolu Ajansı Hatay İl Temsilcisi Erdal Türkoğlu ve Anadolu Ajansı muhabirleri Lale Köklü ile Salim Taş’ı makamında kabul ederek, AA tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylaması hakkında bilgi aldı.
Fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Doğan, haber kategorisinden “Görev Tamam”, çevre ve yaşam kategorisinden “Mülteci Kışı” ve spor kategorisinden ise “Şampiyonlar” başlıklı karelerine oy verdi.
“Yılın Fotoğrafları” oylamasına katılarak farklı kategorilerde oy kullanan Vali Doğan, “Seçim yapmakta çok zorlandığım bir fotoğraf albümüyle karşı karşıya kaldım. Anadolu Ajansı muhabirlerimiz, birbirinden güzel kareler yakalamışlar. Büyük bir çaba ve gayret gösterildiği hemen göze çarpmakta, her karenin ayrı ayrı çok kıymetli eserler olduğunu düşünüyorum. Böylesine güzel fotoğrafları objektiflerine alan değerli foto muhabirlerimizi yürekten tebrik ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.