Vali Doğan, Başarılı Kaymakamı Onurlandırdı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 20:28

Vali Doğan, Başarılı Kaymakamı Onurlandırdı

Vali Doğan, Başarılı Kaymakamı Onurlandırdı
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2020 - 14:39

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, yaş haddinden emekliye ayrılan Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli’yi kabul etti. 2010 yılında Hatay’a atanan ve Hatay Vali Yardımcılığı görevinin ardından, Antakya Kaymakamlığı görevine atanan Mardinli’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Vali Doğan, bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.
Valilik Makamında gerçekleşen kabulde Vali Doğan” İlimizdeki on yıl süresince yaptığınız başarılı çalışmalarından ötürü tebrik ve takdirlerimi iletiyorum. Ülkemizin dört bir yanında elinizden gelen her türlü gayreti ile geçirdiğimiz bu süreçte son güne kadar can siparene çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki hayatınızda aileniz ile birlikte sağlık ve huzur içinde nice uzun yıllar temenni ediyorum” dedi.
Kaymakam Orhan Mardinli ise, “ Bizlere huzurlu bir çalışma ortamı sunan, birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum Sayın Valime saygılarımı sunar, iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Vali Doğan, daha sonra Mardinli’ye plaket takdim etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.