Vali Doğan Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 15:42

Vali Doğan Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi

Vali Doğan Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

25 Şubat 2021 - 17:29

Bu Haber 15 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında, İskenderun TOKİ Konutlarının su sorunları, Aslantaş Barajı ve Vakıf İşhanı ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.
Valilik Tayfur Sökmen Toplantı Salonunda Vali Rahmi Doğan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdülkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Lütfi Kaşıkçı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve ilgili kurum müdürleri katıldı.
Tarih, Kültür, Turizm, Gastronomi ve doğasıyla bir cazibe merkezi olan Hatay’ı “Marka Şehir” haline getirmek, planlanan yatırımları hayata geçirmek ve var olan sorunların çözümü için tarafların bir araya gelerek el ele verdiği toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından karşılıklı görüş ve önerilerin değerlendirilmesi ile sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.