Vali Doğan Emniyet Mensupları İle Bayramlaştı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 00:15

Vali Doğan Emniyet Mensupları İle Bayramlaştı

Vali Doğan Emniyet Mensupları İle Bayramlaştı
Son Güncelleme :

07 Haziran 2019 - 12:01

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

Ramazan Bayramı sevincinin paylaşılarak çoğalması ve bu anlamlı günlerin sevincine herkesin ortak olabilmesi için düzenlenen bayramlaşma programları Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendinin Polisevi ziyareti ile sürdü.
Bayramlaşma programı kapsamında ikinci olarak saat 14.00’de Polisevi’ni ziyaret eden Vali Doğan, “ Mübarek Ramazan ayını bitirerek hayırlısıyla bayrama eriştik. Bu Bayramın huzurumuza, birlik ve beraberliğimize hayırlı katkılar sağlamasını temenni ediyorum. Bugün tüm yurtta bayramın en güzel şekilde kutlanabilmesi için güvenlik kuvvetlerimiz de büyük gayret gösteriyorlar. Bütün vatandaşlarımıza ben tekrardan hayırlı bayramlar diliyorum. Bayram sonrası trafiğe çıkacak vatandaşlarımızın da dikkatli olmalarını temenni ediyorum. İlimiz ve ülkemiz genelinde fedakârca görev ifa eden tüm emniyet personeline görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyarette Vali Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendinin yanı sıra Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, 2’nci Hudut Alayı Komutanı Piyade Albay Ahmet Gürbüz, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yılmaz Kırgel , İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve hanımefendi Karabörk, Vali yardımcıları Mahmut Hersanlıoğlu ve Salih Altun, ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ve emniyet personeli katıldı.
Emniyet ziyaretinin ardından Vali Doğan ve beraberindeki heyet Ovakent Mahallesindeki i uygulama noktasında birlikte görev yapan emniyet ve jandarma birimlerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.