VALİ DOĞAN: İLİMİZİN TÜM RENKLERİYLE BAYRAM BİR BAŞKA GÜZEL « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

12 Mayıs 2021 - 20:29

VALİ DOĞAN: İLİMİZİN TÜM RENKLERİYLE BAYRAM BİR BAŞKA GÜZEL

VALİ DOĞAN: İLİMİZİN TÜM RENKLERİYLE BAYRAM BİR BAŞKA GÜZEL
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2020 - 17:29

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bereketin, huzurun, manevi duyguların, hoşgörü ve paylaşmanın, en yoğun yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Farklı inanç ve kültürlere ait bayramların saygı ve hoşgörü içerisinde kutlandığı ilimizde hiç kuşkusuz bu bayramda da ilimizin tüm renkleri, karşılıklı sevgi ve kardeşlik ikliminde yüzlerce yıldır olduğu gibi birbiriyle gönülden kucaklaşarak Kurban Bayramını idrak edecektir.
Özellikle ömürlerini bizlere adamış en değerli varlıklarımız olan büyüklerimize, kimsesizlere, muhtaçlara bayram sevincini yaşatmamız; bayrama daha da anlam katacaktır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdüren Koronavirüs salgınının toplum sağlığı açısından oluşturduğu riski ortadan kaldırmak için bu bayram da tedbiri elden bırakmayarak, hijyen kurallarına istisnasız uyarak, kendimizi ve sevdiklerimizi koruma altına alarak geçireceğimize inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, bayramın ülkemize, milletimize, âlem-i İslâm’a ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyor, Hatay’lı hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.