Vali Doğan, İskenderun İlçesinde Bir Dizi İncelemelerde Bulundu - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 13:07

Vali Doğan, İskenderun İlçesinde Bir Dizi İncelemelerde Bulundu

Vali Doğan, İskenderun İlçesinde Bir Dizi İncelemelerde Bulundu
Son Güncelleme :

15 Aralık 2022 - 17:51

Bu Haber 20 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile birlikte İskenderun ilçesinde bir dizi inceleme gerçekleştirdi.
İlk olarak İskenderun ilçesinde restorasyon çalışmaları devam eden ve Arkeoloji Müzesi’ne dönüştürülecek olan Eski Kaymakamlık binasında incelemelerde bulunan Vali Doğan, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Akabinde beraberindeki heyet ile birlikte İskenderun ilçesinde eğitim-öğretime devam edilmekte olan Mithatpaşa İlkokulunu ziyaret ederek minik öğrencilerimizle yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Doğan, daha sonra tarihi İskenderun Halk Kütüphane binasında incelemelerde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.