Vali Doğan Jandarma Personeli İle Bayramlaştı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 00:37

Vali Doğan Jandarma Personeli İle Bayramlaştı

Vali Doğan Jandarma Personeli İle Bayramlaştı
Son Güncelleme :

07 Haziran 2019 - 12:04

Bu Haber 20 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Ramazan Bayramı bayramlaşma programına İl Jandarma Komutanlığı ziyareti ile devam etti.
Bayramlaşma programı kapsamında saat 17.00’de İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyareti ile sürdüren Vali Doğan, “Sizlerin terörle mücadelede ortaya koyduğu başarı, halkımızın huzur ve emniyeti için gösterdiği fedakarlıklar her türlü takdirin üzerindedir. Bayramlar sevinçlerimizi artıran kardeşliğimizi pekiştiren günlerdir. Bu bayramın da birlik ve beraberliğimize güç katmasını temenni ediyorum. Çünkü etrafımıza şöyle bir baktığımızda bu milletin ne kadar çok düşmanı, bu toprakların ne kadar çok talibi olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu millet emniyet mensuplarımız, jandarma güçlerimiz ve bu millet için canını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimizin sayesinde bu topraklarda bin yıldır huzur içinde yaşıyor. Allah sizlerin yollarını açık etsin. Sizleri her türlü kazadan ve beladan korusun. Sizleri eş ve çocuklarınıza, anne ve babalarınıza bağışlasın. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.
Ziyarete Vali Rahmi Doğan’ın yanı sıra 2’nci Hudut Alayı Komutanı Piyade Albay Ahmet Gürbüz, HBB Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Vali Yardımcıları Erol Özkan ve Mahmut Hersanlıoğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk iştirak etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.