Vali Doğan, Muhtarlardan Oluşan Heyeti Kabul Etti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:11

Vali Doğan, Muhtarlardan Oluşan Heyeti Kabul Etti

Vali Doğan, Muhtarlardan Oluşan Heyeti Kabul Etti
Son Güncelleme :

22 Eylül 2022 - 18:38

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ile Kırıkhan Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Durgun’u ve muhtarlarımızdan oluşan heyet, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı ziyaret etti.
Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarette, misafirleriyle bir süre sohbet eden ve devletimiz ile milletimiz arasında köprü vazifesi gören mahalle muhtarlarımızla bir arada olmaktan memnuniyetini dile getiren Vali Doğan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza çok önem ve değer verdiğini belirterek, “Vatandaşımızın memnuniyetini sağlamak için elbirliğiyle gönül birliği ile hep beraber çalışmamız lazım. Sizlerle birlikte hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu anlamda sizlerin talep ve şikayetleri bizler için çok kıymetli, siz değerli muhtarlarımız devletimizin gözü, kulağı ve dokunan elidir.
Daha sonra Vali Doğan, Kıymetli Mahalle Muhtarlarımıza tek tek söz vererek talep ve şikayetlerini dinledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.