Vali Doğan Mülki İdare Amirleriyle Bayramlaştı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 06:24

Vali Doğan Mülki İdare Amirleriyle Bayramlaştı

Vali Doğan  Mülki İdare Amirleriyle Bayramlaştı
Son Güncelleme :

07 Haziran 2019 - 11:59

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendi bayramlaşma programına Mülki İdare Amirlerini ağırlayarak devam etti.
04 Haziran 2019 Salı günü saat 19.00’da Vali Doğan, Vali Konağında Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve eşleriyle bayramlaştı. Konak bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, misafirlerinin Ramazan Bayramını kutlayarak, bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu pekiştirdiğine dikkat çekti.
Vali Doğan konuşmasının devamında; Hatay’da var olan huzur ve kardeşlik ikliminin dün olduğu gibi bundan sonrada sürmesi için hep birlikte çaba göstereceklerini belirterek, bu konuda kendi alanları ile ilgili yapmış oldukları katkılardan dolayı Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamlarına teşekkür etti.
Bayramlaşmaya Merkez Valisi Lütfullah Bilgin, İçişleri Daire Başkanı Önder Bozkurt, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve eşleri katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.