Vali Doğan, Onuruna Düzenlenen Programa Katıldı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

4 Aralık 2023 - 06:38

Vali Doğan, Onuruna Düzenlenen Programa Katıldı

Vali Doğan, Onuruna Düzenlenen Programa Katıldı
Son Güncelleme :

27 Haziran 2022 - 19:32

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Vakfı tarafından onuruna düzenlenen programa katıldı.
Ankara ili Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde düzenlenen programda konuşan Hatay Vakfı Başkanı Aydeğer, Vali Doğan’ın ilimize kazandırdığı projelerden, yatırımlardan ve tanıtımına verdiği büyük desteklerden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.
Vali Doğan, gönlünde Hatay’ın farklı bir yeri olduğunu vurgulayarak, görev süresi boyunca ilimizde hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi. Bu program vesilesiyle Hatay Vakfı üyeleri ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti.
Hatay Vakfı tarafından Vali Doğan onuruna düzenlenen programa Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetleri Bakan Yardımcısı İsmail Ergüneş, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, İsmet Tokdemir, Lütfü Kaşıkçı, Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.