Vali Doğan Samandağ’da Covid-19 Denetimi Yaptı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 06:46

Vali Doğan Samandağ’da Covid-19 Denetimi Yaptı

Vali Doğan Samandağ’da Covid-19 Denetimi Yaptı
Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 - 9:21

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İçişleri Bakanlığı Covid-19 Ek Tedbirleri Genelgesi uyarınca, 81 İlde eş zamanlı olarak yapılan ve “Sağlık İçin Hepimiz İçin Denetim” mottosuyla gerçekleştirilen denetimlerde, salgınla olan mücadelede hep birlikte hareket edebilmek amacıyla Samandağ İlçemizde esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerde bulundu.
01 Ekim 2020 Perşembe günü saat 11.00’de ülkemizde artan koronavirüs vakalarının önüne geçmek, halkı bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak için Samandağ ilçemizde gerçekleştirilen denetimlerde Vali Doğan, esnaf ve vatandaşlarımıza maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulundu.
Denetimlerde Hatay Valisi Rahmi Doğan’a, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Kartaler, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Samandağ İlçe Sağlık Müdürü Şafak Miçooğulları, Samandağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu eşlik etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.