Vali Doğan, Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin İftar Programına Katıldı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Mayıs 2022 - 06:43

Vali Doğan, Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin İftar Programına Katıldı

Vali Doğan, Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin İftar Programına Katıldı
Son Güncelleme :

21 Nisan 2022 - 18:40

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendi ile birlikte İskenderun Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından şehit ailelerimizin onuruna düzenlenen iftar programına katıldı.
İskenderun ilçemizde okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programına Vali Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan hanımefendinin yanı sıra, hayırsever iş insanı ve İskenderun Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Recep Atakaş, aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri, Hatay Milletvekilleri Suzan Şahin, Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü, Prof. Dr. Tolga Depci, Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Oğuz Emre Çiçek, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, protokol üyeleri, hayırsever iş insanları İskenderun Sanayici ve İş Adamları Derneği üyeleri katıldı.
İskenderun Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin aileleri onuruna verilen iftar programı, okunan akşam ezanıyla beraber davetlilerin oruçlarını açmasıyla devam etti. Düzenlenen programda açılış konuşmasını yapan hayırsever iş insanı ve İskenderun Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Recep Atakaş’ın ardından kıymetli şehit ailelerimiz ile yakından ilgilenen, onların talep ve şikayetlerini dinleyen Vali Doğan bir konuşma gerçekleştirdi. Vali Doğan konuşmasında, “Öncelikle bu programı düzenleyen, ülkemiz ve ilimiz ekonomisine önemli katkı sağlayarak vatandaşımıza istihdam yaratan ve kazançlarıyla birçok hayır işi yapan dernek başkanı Recep Atakaş ve dernek üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Devlet ve millet olarak, evlatlarını, eşini, kardeşini bu vatan için toprağa vermiş şehit ailelerimizin her daim yanında ve emirlerinde olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Onlar; gözlerini kırpmadan bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin bizlere emanetidir.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.