Vali Doğan Sınır Karakolunu Ziyaret Etti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 08:36

Vali Doğan Sınır Karakolunu Ziyaret Etti

Vali Doğan Sınır Karakolunu Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2019 - 9:25

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kumlu ilçesinin sınır bölgesinde konuşlu Karakaya Sınır Karakolunda bulunan askerlere moral ziyaretinde bulundu.
Karakolu ziyaret eden Vali Doğan, ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak amacıyla gece gündüz demeden görev icra eden Mehmetçik ile bir araya geldi. Burada askerlerle sohbet eden Vali Doğan “ Ailelerinden uzakta vatani görevlerini ifa eden tüm Mehmetçiklerimizi kutluyorum. Vatanımızın, milletimizin güvenliğini temin etmek için görev yapan sizler, ailelerinizin ve milletimizin bizlere emanetisiniz. Her zaman sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Bu gün de sizlerle bir arada olmak ve sizlerle sohbet etmek için buradayız. Ramazan’ınızı tebrik ediyor, Bayramınızı şimdiden kutluyorum. Hayırlı ve başarılı görevler diliyorum.” dedi.
Ziyarete Vali Doğan’ın yanı sıra 2. Komanda Tugay Komutanı Tuğgeneral Oğuz Tozak,39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alpaslan Kılınç , 2. Hudut Alayı Komutanı Piyade Albay Ahmet Gürbüz, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Çağın Taşkın da eşlik etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.