Vali Doğan’a, Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ziyareti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:20

Vali Doğan’a, Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ziyareti

Vali Doğan’a,  Camiler ve  Din Görevlileri  Haftası Ziyareti
Son Güncelleme :

06 Ekim 2022 - 17:22

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve beraberindeki heyeti, makamında kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Doğan, “Camilerimiz, insanımızın manevi ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, dini ve milli değerlerimizin, Vatan ve aile sevgisinin, birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, paylaşma ve dayanışmanın öğretildiği kutsal mekanlardır. Bu yönüyle camilerimiz, huzur ve güven ortamının oluşmasında, kardeşlik bilincinin gelişmesinde, ilim ve irfan sahibi bir neslin yetişmesinde etkili olmuştur. Bu misyona sahip çıkarak toplumumuzu inşa ve irşat yolunda görevlerini en güzel şekilde yapmaya gayret gösteren din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını en kalbi duygularla kutluyorum.” dedi.
İl Müftüsü Bilgili ise nazik kabullerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.