Vali Doğan’a, Muhtarlar Günü Ziyareti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:02

Vali Doğan’a, Muhtarlar Günü Ziyareti

Vali Doğan’a,  Muhtarlar Günü Ziyareti
Son Güncelleme :

19 Ekim 2022 - 18:22

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Hatay İl İdare ve Denetim Müdürü Lütfi Şaklar, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü ile mahalle muhtarlarımızı makamında kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen kabulde, misafirleriyle bir süre sohbet eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğan, “Ülkemizde demokrasimizin temel taşlarından birisi olan muhtarlarımız, mahallelerimizde önemli görevler üstlenerek, vatandaşlarımızla devlet kurumlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için sizlerle birlikte hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlerin nezdinde, Devletimizi temsil ve milletimize hizmet noktasında önemli görevler üstlenen bütün muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.
Başkan Gülcü ise bu anlamlı günde nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.