Vali Doğan’a Yarışma Birincisi Olan Öğrencilerden Ziyaret « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 07:12

Vali Doğan’a Yarışma Birincisi Olan Öğrencilerden Ziyaret

Vali Doğan’a Yarışma Birincisi Olan Öğrencilerden Ziyaret
Son Güncelleme :

18 Haziran 2020 - 19:39

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Antakya Hz. Ayşe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Firdevs Kılınç ve öğrencileri kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen kabulde Vali Doğan, Diyanet TV tarafından düzenlenen Türkiye genelinde ki İmam Hatip Liseleri arası yapılan “Hatibin Kum Saati” münazara yarışmasında birinci olarak, ilimizi başarıyla temsil eden münazara takımındaki kız öğrencilerimizi tebrik ederek, bu tecrübelerin çok önemli olduğuna, rekabetle birlikte yeteneği ortaya çıkartarak gençlerin eğitim hayatında olumlu katkılar sağladığını dile getirdi. Vali Doğan, Allah yolunuzu açık etsin temennisinde bulunarak, bu başarıda emeği geçen tüm idarecilerimize, öğrencilerimizi yetiştiren tüm öğretmenlerimize ve çok değerli anne babalarına teşekkür etti.
Okul Müdürü Kılınç ve beraberindeki öğrenci heyeti ise, iyi dilekleri ve kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ettiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.