Vali Doğan’dan, Bir Dizi Ziyaret - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 22:04

Vali Doğan’dan, Bir Dizi Ziyaret

Vali Doğan’dan, Bir Dizi Ziyaret
Son Güncelleme :

06 Ekim 2022 - 17:29

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Vali Yardımcıları Harun Kaya, Emin Sait Karahaliloğlu, Yusuf Turan ve Hatay Valiliği bünyesinde faaliyet göstermekte olan Açık Kapı Şube Müdürlüğü ile Hatay İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünü ziyaret etti.
İlk olarak Hatay Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Doğan, işlemleri dolayısıyla Açık Kapı’ya gelen vatandaşlarımızla bir süre sohbet ederek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Hatay İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Vali Doğan, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Nazmi Çiçek’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akabinde 12.08.2022 tarihli ve 31921 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İlimize ataması yapılan Hatay Vali Yardımcıları Harun Kaya, Emin Sait Karahaliloğlu ve Yusuf Turan’a iade-i ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.