VALİ DOĞAN’DAN PASKALYA BAYRAMI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Mayıs 2021 - 09:00

VALİ DOĞAN’DAN PASKALYA BAYRAMI MESAJI

VALİ DOĞAN’DAN PASKALYA BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

14 Nisan 2020 - 10:37

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Hristiyan vatandaşlarımızın en büyük bayramı olan ve İsa Peygamber’in son yemeğini, ölümünü, insanlar için kendini feda edişini ve üç gün sonra dirilişini simgeleyen Paskalya Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyorum.
Paylaşım, dayanışma ve sebat gibi seçkin manevi değerleri günümüze taşıyan Paskalya ruhunun, halkımızı birbirine bağlayan kardeşlik hislerini daha da pekiştireceğine inanıyorum.
Ülkemizde ve dünyada yaşanan son gelişmeler saygı ve sevgi ile birlik olmayı, kardeşçe birbirimizi desteklediğimiz nispette güçlü olacağımızı göstermektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle Hristiyan hemşehrilerim başta olmak üzere tüm Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Bayramı’nı bir kez daha kutluyor ve bu bayramın ilimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.