Vali Doğan’dan Polis Haftası Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 05:03

Vali Doğan’dan Polis Haftası Mesajı

Vali Doğan’dan Polis Haftası Mesajı
Son Güncelleme :

09 Nisan 2019 - 9:29

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 10 Nisan Polis Teşkilatının Kuruluş Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“10 Nisan 1845 tarihinde Polis Nizamnamesi ile kurulan Polis Teşkilatımızın 174. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Yaklaşık iki asırdır, büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü kanunlardan, desteğini de halktan alan geçmişi şanla ve şerefle dolu Emniyet Teşkilatımız hem geleneksel değerler içinde toplumsal hukukun asli parçası, hem de çağdaş hukuk devletinin temel omurga yapılarından birisi olmuştur.
Emniyet Teşkilatımız, güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile eğitimden spora birçok alanda, özellikle genç nesillerimizde farkındalık oluşturmaya çalışmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, görevi başında şehit düşen güvenlik mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazi olanlara ve görevleri başında bulunan kahraman polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.