Vali Doğan’dan Şehit Barış’ın Ailesine Taziye ziyareti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 06:57

Vali Doğan’dan Şehit Barış’ın Ailesine Taziye ziyareti

Vali Doğan’dan Şehit Barış’ın Ailesine Taziye ziyareti
Son Güncelleme :

14 Haziran 2019 - 9:00

Bu Haber 20 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 01 Haziran 2019 Cumartesi günü Çukurca’da BTÖ mensupları ile girilen silahlı çatışmada şehit olan J. Uzm. Çvş. Mehmet Sait Barış’ın ilimiz Dörtyol İlçesi Özerli Mahallesinde ikamet eden Şehidimizin eşine ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Ziyarette şehidimizin eşi ve ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan, şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.
Ziyarette ülkemizin bütünlüğü ve milletimizin güvenliği uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ruhlarına Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edildi.
Taziye ziyaretinde Vali Doğan’ın yanı sıra 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alpaslan Kılınç, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yılmaz Kırgel, Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin hazır bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.