Vali Doğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:25

Vali Doğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Vali Doğan’ın 30 Ağustos  Zafer Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2019 - 12:09

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Milli mücadelemizi eşsiz bir zaferle taçlandıran, içinde yüce Türk milletinin bağımsızlık destanını ve yeniden doğuşunu barındıran 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü milletçe birlik, beraberlik ve coşku içinde kutluyoruz.
“Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milletimizin her karışına bedel ödediği bu topraklarda bağımsız yaşama iradesini tüm dünyaya ilan ettiği gün olan 30 Ağustos; şanlı tarihimize bir altın sayfa daha açmıştır.
Ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını, aziz milletimizin kardeşliğini hedef alan iç ve dış mihraklar, binlerce yıllık güçlü devlet geleneğimiz ve medeniyet tasavvurumuz, güçlü ordumuz ve milletimizin birlik ve beraberliği karşısında hiç şüphesiz ki başarılı olamayacak ve asil milletimiz büyük hedeflerine doğru emin adımlarla yürümeye devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşları olmak üzere bu destanı tarihe mal eden bütün kahramanlarımızı ve bu toprakları vatana dönüştüren aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Hataylı hemşehrilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.