Vali Doğan’ın Babalar Günü Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 00:50

Vali Doğan’ın Babalar Günü Mesajı

Vali Doğan’ın Babalar Günü Mesajı
Son Güncelleme :

18 Haziran 2019 - 9:03

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Milletimizin en önemli özelliklerinden biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısıdır. Şüphesiz bu güçlü yapının temel direklerinden biri de babalarımızdır.
Babalar, aile bağlarının güçlenmesinde, çocuklarımızın geleceğe güvenle hazırlanmasında, toplumsal değerlerimizin korunmasında ve bu değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılarak yaşatılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.
Hayatımızın her anında koca bir çınar gibi arkamızda duran ve vakur duruşlarıyla bizleri onurlandıran babalarımıza, saygı ve sevgimizi sadece bu özel günle sınırlı kalmayarak her daim en güzel şekilde göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum. Ebediyete intikal eden babalarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.