Vali Doğan’ın Paskalya Bayramı Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

14 Nisan 2021 - 05:36

Vali Doğan’ın Paskalya Bayramı Mesajı

Vali Doğan’ın  Paskalya Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2021 - 18:52

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan sevgi, hoşgörü ve kardeşlik kenti Hatay’ımızın kültür mozaiğinin ayrılmaz bir parçası olan Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Bayramı coşkusunu en samimi duygularımla kutlamaktayım.
Bu yıl, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı aldığımız önlemler dolayısıyla bayramları bir arada kutlayamıyor olmanın burukluğunu yaşasak da, inanıyoruz ki, bu günler geçecek ve bizler, sağlıklı ve mutlu günlerde yeniden bir araya gelerek, güzel günlerimizi paylaşacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, bugüne kadar ilimizde hiçbir ayrım gözetmeden yüzyıllardır bu topraklarda bir arada barış ve kardeşlik içerisinde yaşadığımız Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Bayramını kutluyor, birlik, beraberlik, sağlıklı ve huzur dolu günler diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.