Vali Ercan Topaca’dan Veda Ziyareti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

17 Haziran 2021 - 09:03

Vali Ercan Topaca’dan Veda Ziyareti

Vali Ercan Topaca’dan Veda Ziyareti
Son Güncelleme :

16 Eylül 2016 - 9:41

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Ankara Valiliğine atanan Vali Ercan Topaca, bayramlaşmak ve veda etmek için Reyhanlı İlçesi’ne geldi.
Vali Topaca’nın ziyareti nedeniyle Reyhanlı Öğretmen Evi’nde tören düzenlendi. Cilvegözü Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Mehmet Eriş, Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve Ticaret ve Sanayi Odası(RTSO) Başkanı Necmettin Zaroğlu, Vali Ercan Topaca’nın Hatay’a ve Reyhanlı İlçesi’ne olan hizmetlerinden övgü ile söz ettikleri konuşmalarında hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.
Hatay’la ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eden Vali Topaca, görev yaptığı sürede, halkın huzuru, güvenliği, insanların hiçbir endişeden, korkudan etkilenmeden normal hayatını yaşamasını sağlayacak tedbirleri aldıklarını söyleyerek, “Tüm bu çalışmalarımızda vatandaşlarımızdan ve yerel yöneticilerimizden destek gördük. Görevim süresince hayata geçirdiğimiz projelerle Hatay’a hizmet etmenin de mutluluğunu yaşıyorum. Vatandaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza, yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.