VALİ MASATLI’DAN HATAY’A YOL MÜJDESİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Nisan 2024 - 21:57

VALİ MASATLI’DAN HATAY’A YOL MÜJDESİ

VALİ MASATLI’DAN HATAY’A YOL MÜJDESİ
Son Güncelleme :

04 Aralık 2023 - 11:10

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Ulaştırma, Altyapı ve Haberleşme Bakanı Abdulkadir Uraloğlu tarafından açılan İskenderun yolunun Hatay’a hayırlı olmasını diledi.

Geniş katılımlı törenle açılan ve ekonomiye 491 Milyon TL’lik tasarruf ettirmesi beklenen yol ile ilgili açıklama yapan Vali Masatlı; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’nun teşrifleriyle İskenderun OSB Otoyol -Devlet Yolu Bağlantı Kavşağı’nın Açılış Töreni gerçekleştirildi. Törene Milletvekilerimiz, il protokolümüz ve vatandaşlarımız da katıldı. İlimizdeki iyileşme sürecinde devletimizin sayısız yatırımlarından biri olan İskenderun OSB Otoyol -Devlet Yolu Bağlantı Kavşağı’nın hizmete açılmasıyla zaman ve yakıttan yıllık toplamda 491 milyon TL’lik tasarruf elde edilmesi öngörülmektedir. Hatay’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.