Vali Topaca Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Temmuz 2021 - 19:54

Vali Topaca Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Vali Topaca Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

23 Mart 2015 - 22:41

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Ercan Topaca başkanlığında düzenlenen toplantıda, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan seçimler sürecinde ilimiz genelinde alınması gereken güvenlik tedbirleri görüşüldü.
20 Mart 2015 Cuma günü saat 14.00’te Tayfur Sökmen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, İl Seçim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Aydemir, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli ve Kadir Sertel Otcu, İl Jandarma Komutan Vekili J.Alb. Gazi Demir, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, İlçe Kaymakamları ile diğer yetkililer katıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü’nün konuya dair sunumu ile başlayan toplantı, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesi için alınacak tedbirler ile ilgili konularda karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.