VEKİL ÇALIŞKAN’DAN HBC’YE ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:43

VEKİL ÇALIŞKAN’DAN HBC’YE ZİYARET

VEKİL ÇALIŞKAN’DAN HBC’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

28 Ağustos 2023 - 17:29

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan, Hatay Basın Cemiyeti’ne (HBC) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Önceki hafta Millet Bahçesi içerisindeki İstanbul Hatay Kardeşlik Çarşısında bulunan prefabrik alanda hizmete giren Hatay Basın Cemiyeti’nde, ardından kongresini gerçekleştirmişti.
Cemiyete hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Necmettin Çalışkan, cemiyete ve üyelerine tebrikte bulundu.
Gerçekleşen kongrede depremde vefat eden gazetecilerin de anılmasının çok kıymetli olduğuna değinen Vekil Çalışkan, şehrin güçlü şekilde ayağa kalkması için basına hiç olmadığı kadar ihtiyaçları olduğunu söyledi.
Şehrin sesinin duyurulması için yoğun çaba sarf ettiklerini de ifade eden Çalışkan, “Her fırsatta Hatay’daki durumu, eksikleri, yanlışları ve bir an önce yapılması gerekenleri aktarmaya devam ediyoruz” dedi.
Çalışkan ayrıca şehrin depremde en büyük yaşadığı sorunlardan birinin ulaşım olduğunu, bu nedenle Belen Geçidi Projesinin zaman kaybetmeden yapılması gerektiğinin altını çizdi.
Ziyaret ve tebriklerinden dolayı vekil Çalışkan’a teşekkür eden Hatay Basın Cemiyeti Başkanı Hikmet Otuzbir, şehrin gazetecileri olarak kentin sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.
Hatay Basın Cemiyeti’nin her koşulda sahada aktif gazetecilerden kurulu bir cemiyet olduğuna da vurgu yapan Başkan Hikmet Otuzbir, “Biz geçmişimizden aldığımız dersle, şehrimizin geleceğinin daha güzel şekilde planlanması için tüm çabamızı göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Ziyarette Necmettin Çalışkan’ın yanı sıra Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Harputluoğlu, Saadet Partisi Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Fadıl Koçak ve parti yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.