Vekil Yayman’dan İki İlçeye Yol Müjdesi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 05:59

Vekil Yayman’dan İki İlçeye Yol Müjdesi

Vekil Yayman’dan İki İlçeye  Yol Müjdesi
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2020 - 17:21

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Geçmişte ölümlü kazaların olduğu Kırıkhan’ı Reyhanlı’ya bağlayan Karasu köprüsü bağlantı yolu AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın ısrarlı takibi sonucunda Bayram öncesi tamamlandı.
Samandağ-Arsuz arası yolunun ardından iki ilçeye daha verilen yol müjdesi ile Reyhanlı ve Kırıkhan ilçelerinde geçmişte yaşanan çok sayıda trafik kazasının yaşanmayacak olmasının sevinci yaşanıyor.
YAYMAN: SÖZ VERDİK YAPTIK
Yapımı tamamlanan yol ile ilgili AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman tarafından kamuoyuna yönelik yapılan açıklamada, “Söz vermiştik, Çok şükür yaptık! Değerli hemşehrilerimize hayırlı olsun. AK Parti olarak Şehrimizin bir sorununu daha çözmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Yolumuzun yapılması için gerekli talimatı veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ile emeği geçen Karayolları Bölge müdürlüğü ve Hatay çalışanlarına teşekkür ederiz. Durmak yok, Çalışmaya Devam” diyerek Hatay’ımız için çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.