“Vergi yapılandırmasından yararlanın” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Ocak 2021 - 21:22

“Vergi yapılandırmasından yararlanın”

“Vergi yapılandırmasından yararlanın”
Son Güncelleme :

27 Temmuz 2018 - 9:39

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’na (TSO) yaptığı ziyarette, vatandaşların vergi ve diğer ödemelerle ilgili yapılandırmadan yararlanılmasını istedi.
Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellef Hizmetler Gurup Müdürü Seyit Yaşar, Reyhanlı Vergi Dairesi Müdürü İbrahim Zeybek’in eşlik ettiği TSO salonunda mükellefler ve mali müşavirler, TSO Başkanı Necmettin Zaroğlu, Ticaret Borsası (TB) Başkanı Bülent Karaca, STK temsilcilerin katıldığı toplantıda yapılandırma ile ilgili detaylı bilgi veren Hatay Vergi Dairesi Başkanı Erol, yapılandırmanın 31 Temmuz günü sona ereceğini hatırlattı.
Erol, “Vergi borcu olan mükellefler yapılandırmadan yararlansın. Yapılandırma önemli kolaylıklar sağlıyor. Reyhanlı’da 15 bin 60 mükellefimiz vergi dairesine borçludur. 7143 sayılı yasa ile ilgili yapılandırmadan tüm mükelleflerin yararlanması için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Mükelleflere sizlerin aracılığı ile ulaşmak istiyoruz. Tüm mükellefler yasadan yararlansın” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.