YAPI KREDİ, ARSUZ’DA KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:53

YAPI KREDİ, ARSUZ’DA KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

YAPI KREDİ, ARSUZ’DA KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2023 - 10:18

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle, deprem bölgesindeki tüm vatandaşlara destek vermek adına Yapı Kredi pek çok noktada var gücüyle çalışıyor. Bu kapsamda Yapı Kredi, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Hatay’ın Arsuz ilçesinde hayata geçirdiği mobil şubesiyle kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Yapı Kredi’nin mobil şubesi, sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile Uluçınar Mahallesi, Akdeniz Caddesi’nde hizmet veriyor. Müşterisinin olduğu her yerde faaliyet göstermeye devam eden Yapı Kredi, geniş şube ağıyla Hatay’daki müşterilerini de yalnız bırakmıyor.

Öte yandan dijital bankacılıkta bugüne kadar birçok ilke imza atan Banka, sektör standartlarını değiştiren yenilikleriyle daima müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Hem bireysel hem de kurumsal Yapı Kredi müşterileri, Yapı Kredi Mobil ile bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredi müşterileri, üst düzey teknolojiden yararlanarak hayata geçirilen dijital ürün ve hizmetlerle 7/24, konforlu bir şekilde; zamandan ve mekândan bağımsız olarak bankacılık işlemlerine ulaşabiliyor. Yapı Kredi müşterileri, Yapı Kredi Mobil üzerinden halihazırda 800’ün üzerinde işlem gerçekleştirebiliyor.

Açık adres: Uluçınar Mah. Akdeniz Cad. No:1 Reyda Otel yanı Arsuz / Hatay

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.