YAYMAN “AŞAĞILIK VE ALÇAK BİR KUMPAS” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

8 Aralık 2023 - 06:45

YAYMAN “AŞAĞILIK VE ALÇAK BİR KUMPAS”

YAYMAN “AŞAĞILIK VE ALÇAK BİR KUMPAS”
Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 17:05

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Sosyal medyada yayınlanan videoya cevap veren TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır.
Sosyal medyada yayınlanan videoya cevap veren TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır. Tetikçilik yapan bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunup, dava açacağım.” dedi.
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Hatay siyaset gündeminde bomba etkisi yaratan Mustafa Çelik adlı bir vatandaş tarafından sarf edilen sözler hakkında TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman sosyal medya hesabından bir açıklama gerçekleştirdi.
ORGANİZE BİR KÖTÜLÜK!
Gerçekleştirdiği açıklamada yayınlanan videoda organize bir kötülük olduğunu belirten TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Mustafa Çelik isim li şahıs tarafından bir video çekildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Bu kişiyi tanımıyorum. Hayatımda hiç görmedim. Konuyla hiçbir ilgim yoktur. Söyledikleri tamamen yalandır. Yalan ve iftiralar üzerine kurulu sözleri hakkında yasal haklarımı kullanacağım. Organize bir kötülük olduğu görülmektedir. Şahsımın ve partimizin bu tür bir olayın içinde olması mümkün değildir. Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır. Tetikçilik yapan bu kişi hakkın da suç duyurusunda bulunup, dava açacağım kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.