YAYMAN KİTAP KURTLARIYLA BULUŞTU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 17:03

YAYMAN KİTAP KURTLARIYLA BULUŞTU

YAYMAN KİTAP KURTLARIYLA BULUŞTU
Son Güncelleme :

07 Aralık 2023 - 15:39

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Cemil Meriç Reyhanlı Kitap Fuarını ziyaret etti.
Ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve vatandaşlarla bir araya gelen Yayman, kitap fuarının her yıl daha da büyüdüğünü söyledi.
Cemil Meriç adına gerçekleştirilen Reyhanlı’daki etkinlikler tüm hızıyla devam ederken, Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, bur takım incelemelerde bulunmak üzere geldiği ilçede kitap fuarını ziyaret etti.
Cemil Meriç Reyhanlı Kitap Fuarını ziyaret eden Yayman, burada Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ile birlikte fuarı gezdi.
Fuarda kitap kurtları ile buluştuğunu belirten Yayman, “Her yıl büyüyerek vatandaşlarımızın yoğun ilgisine mazhar olan kitap fuarımız, kitapseverlerin buluşma noktası oluyor. Buda çok sevindirici bir olay.” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.