YAYMAN: TÜRKİYE DÜNE GÖRE DAHA İYİ NOKTADA - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:33

YAYMAN: TÜRKİYE DÜNE GÖRE DAHA İYİ NOKTADA

YAYMAN: TÜRKİYE DÜNE GÖRE DAHA İYİ NOKTADA
Son Güncelleme :

08 Aralık 2022 - 15:33

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Türkiye’nin düne göre daha iyi bir noktada olduğunu, yarın daha iyi bir noktada olacağını söyledi.
Konuk olduğu bir televizyon programında Türkiye’nin tüm toplum kesimlerine yeni bir kızıl elma, yeni bir ütopya, yeni bir Türkiye vaad ettiklerini belirten Yayman, “Bize şu denebilir, “Ya hocam 20 yıldır ülkeyi siz yönetiyorsunuz, bunu yapamadınız, şimdi mi yapacaksınız?” Evet yapacağız. Çünkü hayat dinamik bir süreçtir. Aynı Irmak’ta iki defa yıkanılmaz diye siyaset filsegesinin çok önemli bir sözü vardır. İddia ediyoruz. Türkiye düne göre iyi bir noktadadır, yarın daha iyi bir noktada olacaktır.” dedi.
“Türkiye’de evet bir sorunun olduğu kesin” diyen Yayman, “Bu sorunu çözmek için biz varız. Biz milletimizle, 85 milyonla kurduğumuz sahici bağla bu sorunları çözmek için buradayız. 2018’deki rakamların sahibi de bizdik. 2018’de ekonomik göstergeleri bu noktada tutan kimdi? Yeni bu hükümetti. Ak Parti’ydi. Peki bugün bir sorun çıktı. Bu sorunun sorumlusu kim? Tabi ki biziz. Kim çözecek? Yine biz çözeceğiz. Millet bize bu sorunu çözün diyor.”
“Türkiye bir gündemi bu noktaya geldi. Bir pandemi süreci yaşadık. Türkiye’de üretim bantlarının durması. Lojistik zincirinin kırılması. Bütün dünyanın bir daralma ve kriz yaşaması. Vatandaş şunu söylüyor. Ak Parti diyor sen 20 yıldır Türkiye’yi doğru yönettin, ben senden memnundum. Şimdi sorun var. Bu sorunu çözecek olanda sensin diyor. Ben bunu s on derece önemsiyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.